Vladimír Valovič - senior compositor a mentor vizuálnych filmových efektov svetovej úrovne, ktorý pracoval a pracuje na filmových a oscarových trhákoch ako sú Harry Potter, Piráti Karibiku, Lincoln, Gravity, Strážcovia Galaxie, Doktor Strange, Star Trek a mnoho ďalších. Slovák v súčasnosti žijúci vo Vancouveri pracujúci v MPC štúdiu a mentor svojej exkluzívnej jedinečnej online školy Compozitive Academy.

www.4kaband.sk - live hudobná skupina, ktorá na profesionálnej úrovni ponúka zahraničné a československé hity pre rôzne typy kultúrnych podujatí.

AMERICAN DIVAS - hudobná skupina 4kaband v spolupráci s umeleckou agentúrou KeyArt Agency sprevádza exkluzívne v rámci SK spevácke trio Nataschu Wright, Dellenor Miles a Esther Stevens, ktoré spolupracovalo a spolupracuje so svetovými hviezdami ako M. Jackson, W. Houston, T. Turner, Michael Bolton, Luther Vandros, Mariah Carey, Janet Jackson, Stevie Wonder, Chris Rea a mnohými ďalšími.

Duo Kempinski - komorné akustické duo v zložení T. Hulka (spev, gitara) a Mário Karas (klavír) ponúka príjemné komorné spracovanie hitov rôznych hudobných štýlov od jazzu, rocku a popu v príjemných priestoroch lobby baru hotela Kempinski na Štrbskom Plese.